به تاخیر انداختن بارداری

به تاخیر انداختن بارداری

سلام من سه سال و نیم است که ازدواج کردم دوسال اول پیشگیری طبیعی داشتم الان یک سال و نیم است که قصد بارداری دارم اما موفق نشده ایم  عوامل احتمالی را اختلالات هورمونی، عفونت قارچی، استرس شدید، ضعف تخمدان، سردی مزاج، غلظت خون می دانم اما نمی دانم علت واقعی چیست. من رژیم غذایی سالم دارم و غذاهای طبیعی مصرف می کنم . قاعدگی منظمی ندارم و همیشه عقب می افتد  و پس از شروع تا هفت روز ادامه پیدا می کند.

جواب:

سلام ، متاسفانه فرهنگ بدی به وجود آمده که زوجین بارداری را به تاخیر می اندازند، همین مسئله باعث ایجاد اختلال هورمونی شده و مشکلات بعدی را به وجود می آورد. باید زوجین توجه داشته باشند که وجود ارتباط جنسی و فرزند دار نشدن باعث ناقص ماندن فرایند جنسی می شود و چنین کاری به مرور باعث ناباروری جنسی می شود.

عقب افتادن قاعدگی نشان دهنده تنبلی تخمدان است. باید از باه زنان و دعای فرزند دار شدن استفاده شود.

استفاده از چند توصیه هم مفید می باشد:

خانم و آقا قبل از اقدام از توصیه های گفته شده در این مطلب استفاده کنند و اگر می توانند و در دسترس دارند هر روز تا سه مرتبه قبل از اقدام همراه هر کدام از پودر کاسنی و مخلوط شیر و عسل داروی جامع امام رضا (ع) ، استفاده کنند.

به این شکل که ابتدا داروی جامع را مانند قرص بخورند و بعد از آن دو یا سه قاشق پودر کاسنی میل نمایند و کمی آب ولرم هم بعد از آن بخورند. همچنین قبل از هر بار استفاده از شیر و عسل یک جامع را را به صورت قرص مصرف کنند و بعد مخلوط را میل نمایند.

 

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *