خلط خیلی زیاد گلو

خلط خیلی زیاد گلو

مدت زیادی است که خلط خیلی زیاد مخصوصا صبح ها، پشت حلق دارم. روی زبان و لوزه هم تشکیل میشه که خیلی سخت گاهی میتونم خارج کنم واقعا آزرده شدم هر کار سنتی و شیمیایی که شنیدم را انجام دادم ولی بی فایده بود. بهداشت دهان و دندان را کاملا رعایت میکنم لطفا راهنمایی کنید


جواب:
برای این مشکل درمان خوبی وجود دارد که اولا استفاده از داروی بلغم و داروی طریفل است و در کنار آن هم باید توصیه های بلغم که در مطلبی چداگانه بیان شده را رعایت فرمایید.
همان گونه که در درمان های بلغم توضیح داده شده درمان بلغم مقداری مشکل است و به همین خاطر توصیه های وارد شده در طب اسلامی هم متعدد می باشند.

اشتراک گذاری پست

دیدگاه (4)

 • م. پاسخ

  برای خلط زیاد گلو و سنگ لوزه داروی بلغم را توصیه کردید این دارو با مزاج من که دکتر طب سنتی صفراوی تشخیص دادند با حرارت خیلی بالای کبد سازگار است خواهش میکنم راهنمایی کنید از پاسخ دادن خیلی سریعتون هم بسیار متشکرم

  ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ در ۷:۲۰ ب٫ظ
  • مدیر سایت پاسخ

   اگر خلط داشته باشید داروی بلغم نیاز است. وگرنه درمان سنگ لوزه داروی امام کاظم ع و… می باشد. مطلب کامل در انجمن هست

   ۱۳۹۵/۰۶/۰۵ در ۰:۳۴ ق٫ظ
   • م. پاسخ

    بنده خلط خیلی زیاد گلو هم دارم داروی جامع سه عدد هرشب با عسل خوردم و داروی امام کاظم هم تقریبا ۱هفته ست دارم استفاده میکنم و داروی بلغم و طریفل تا کی ادامه بدم؟اگر برای لک و کک ومک هم بخوام سودابر بخورم قبل طریفل باشه یا بعدش ؟

    ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ در ۸:۳۸ ب٫ظ
    • مدیر سایت پاسخ

     اگر دیگر توصیه های بلغم هم استفاده کنید بسیار خوب است از جمله استفاده از سویق خشک صبح ناشتا هر روز بسیار عالی است.

     ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ در ۸:۱۳ ق٫ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *