درمان آپاندیس در طب اسلامی

درمان آپاندیس در طب اسلامی

مشکل عمده ای که در طب اسلامی وجود دارد مشکل دارو نیست بلکه مشکل عمده مشکل بیمار است. یعنی این مسئله باید جا بیفتد و مردم باورشان شود که می شود از طب و پزشکی جدید به طور کلی بی نیاز شد.

نمونه استفاده از مسواک زیتون و چوب اراک که در مطالب قبل مطرح شد باید نقل مجالس بشود و هر جا فرصت می شود باید بیان کرد شاید کسی به این باور رو بیاورد که آری طب اسلامی حرفی برای گفتن دارد!!!

مسئله ای که باعث شد که این پست را قرار دهم درمان ساده ای بود که متاسفانه در کمال سادگی امکانش فراهم نشد برادرم که مشکل آپاندیس داشت از این راه کار بسیار ساده استفاده کند. تنها مانع باور نداشتن به این مسئله بود… مگر می شود تجربه چند صد ساله پزشکی با یک ناخن کنار گذاشته شود؟ مگر می شود دندان پزشکی با این همه تخصص و کارایی به راحتی و با یک تکه چوب کنار گذاشته شود؟… مگر می شود ام اس که فرد را علیل و خانه نشین می کند با یک روغن بنفشه درمان شود؟…

همه اینها موانع سختی هستند که سدی بلند در برابر طب اسلامی هستند البته به حمد الله این سد با باوری که در قم به وجود آمد شکسته شد و جای امیدواری است که طب اسلامی جایگاه خود را پیدا کند.

درمان آپاندیس:

در زمان پیامبر اسلام (ص) عده ای به ایشان مراجعه کردند که می خواهیم شکم شخصی را عمل کنیم! و طبیبی یهودی هست که شکم اشخاص را می شکافد و چیزی خارج می کند و آنها را درمان می کند! پیامبر (ص) در هر سه باری که آن ها اصرار کردند جواب منفی داد و فرمودند عمل نیاز ندارد اما آن ها قانع نشدند و بعد از سه بار نهی پیامبر (ص) او را عمل کردند.

آن مشکل همان آپاندس امروزی بود.

درمان آپاندس به راحتی ممکن است. تنها با ۵۰ گرم عسل و ۲۱ دانه سیاه دانه! (سیاه دانه حتما باید فرد باشد)

به همین راحتی می توانیم سلامتی پایدار و با دوامی را تجربه کنیم.

 

اشتراک گذاری پست

دیدگاه (3)

 • علی پاسخ

  آیا جناب تبریزیان بزرگوار برای آلرژی درمانی معرفی کرده اند؟ این آلرژی بیچاره ام کرد.

  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ در ۷:۰۹ ق٫ظ
 • مرتضی پاسخ

  ۵۰ گرم عسل و ۲۱ دانه سیاه دانه را چگونه مصرف کند؟

  ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ در ۲:۴۹ ق٫ظ
  • مدیر سایت پاسخ

   یک باره مصرف شود! ۲۱ عدد سیاه دانه را بخورید و سه قاشق عسل روی آن بخورید. اگر سیاه دانه را هم بجویید خوب است.

   ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ در ۸:۰۸ ق٫ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *