گرفتگی عضلات همراه با درد

گرفتگی عضلات همراه با درد

ماهیچه های پشت ساق پای مادرم به شدت درد می گیرد و گاهی تا قوزک مچ پا و کف پا هم کشیده می شود. اما عمده ی قسمت دردناک، ماهیچه های پشت ساق پاست. درمان چیست؟

جواب:
علت این گرفتگی و درد در ماهیچه ها ، گرفتگی عضلات یا غلظت خون می باشد. برای حل این مشکل باید از داروی صاف کننده خون استفاده شود. این دارو دارویی بسیار خوب و موثر است. در کنار این دارو برای اطمینان از رفع گرفتگی عضلات استفاده از داروی تقویت عصب هم مفید است.

اشتراک گذاری پست

دیدگاه (8)

 • s@eed پاسخ

  با عرص سلام
  تقریبا بیش از دوسالی میشود که در ناحیه گردن احساس درد شدیدی میکنم این درد در زمان رانندگی و یا پشت سیستم بیشتر است و گاهی اوقات هم اصلا درد نمیکند . زمانی که درد شروع میشود و ادامه پیدا میکند تا سرشونهام درد میاد . در زمانی که دراز میکشم دردش کمتر و آروم میشود . اکثرا دکترها گفتن گرفتگی عضله و شاید هم آرتروز باشد . لطفا راهی برای راحت شدن از این درد جلوی پای من بگذارید خیلی عذاب آور است. باتشکر سعید ۲۷ ساله

  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ در ۱:۰۴ ب٫ظ
  • مدیر سایت پاسخ

   این مشکل آرتروز گردن است. سویق جو و ناخن گذاشتن تا ۲ یا ۳ روز مفید است. از قسمت جستجو مطلب کامل را مطالعه کنید

   ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ در ۶:۳۹ ب٫ظ
 • یا علی پاسخ

  با سلام
  ۱٫در طب اسلامی آخرین مرحله درمان دیسک کمر چیست
  و آیا با عمل دیسک موافقت میشه با توجه به اینکه مراحلی نظیر استراحت مطلق ،دارو،فیزیوتراپی و گذاشتن ناخن رو عصب سیاتیک انجام شده ولی نتیجه ای نداشته
  ۲٫آیا روغن کنجد و ارده کنجد و کنجد برای تنگی کانال نخاع مضره؟

  ۱۳۹۵/۰۶/۱۷ در ۲:۰۵ ب٫ظ
  • مدیر سایت پاسخ

   ۱ – مراحل درمان سویق نخود ، ناخن روی کمر ، حجامت مخصوص است. اگر درد به پا می زند دیسک کمر نیست سیاتیک است. این دو با هم فرق دارند.
   ۲ – خیر مضر نیست. شاید مصرف نشود بهتر باشد. ناخن روی کمر گذاشتن هم مفید است.

   ۱۳۹۵/۰۶/۱۹ در ۱:۴۱ ب٫ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *